springen

 
 
 Wij starten weer in Mei met groep 1
 
 Vrijdag 10 Mei van 18.00 tot 19.00uur groep 1        Vrijdag 7 juni groep 4 van 18.00 tot 19.00uur
inschrijven kunnen:                                                       Inschrijven kunnen
1 Lieke zwagemaker                                                      1. Arwen Dhaeze
2. Fleur Roodbol                                                            2. Nina vd Vaart                                     
3. Jolein van Hooydonk                                                  3. Zoey van Huffel
4.  Carlijn Sonke                                                            4. Floor Koerts
5. Ivy Kuijstermans                                                        5. Rosali Nuijten
6.  lieke Moerland                                                           6. Robine zwagemakers
                                                      
  
Vrijdag  17 mei van 18.00 tot 19.00uur groep-2         Vrijdag14 juni groep 5
Inschrijven kunnen                                                         inschrijven kunnen
1. Mirte Zwiggelaar  ja                                                      1. Fardau Rademaker
2. Olivia Smolders     ja                                                     2. Janke Derksen
3.  Julia Sonke          ja                                                     3. Merel Keller
4. Noelle vroegop      ja                                                     4. Colin vd Bilt
5. Renske de Bie       ja                                                     5. Samantha v Haasteren 
                                                                                     6. Sem vd Burgt 
                                                                                     7.lander van Camp
Groep 3 nieuwe indeling 24 mei van 18.00 tot 19.00uur                                                                                     
 
 1. Lotte van Tilburg  -ja                                                       Vrijdag 21 Juni groep 6   
 2. Elize van Eegeraat                                                        inschrijven kunnen
 3. Madelief Hendrikx                                                         1. Daphne Zandboer
 4. Lana Landa          -ja                                                     2. asena Kutlu 
 5. Linda van Laarhoven -ja                                                3. Marlonne vd Eerden
 6. Julia Idelenburg                                                             4. Nathaly Wijssmann                              
                                                                                        5. Susanne Collenteur 
                                                                                        6. Jelle van de Klink 
                                                                                      
 Groep 7 Paascross 2020 nog niet van toepassing.