springen

 
 
 
 
 
 
 Springlessen uitgestelde lessen van maart
gepland vrijdag 10 july van 18.00 tot 19.00uur
 
Gedeelte ingeschreven en voldaan groep 3 en 4.
 1. Mirte Zwiggelaar
2.  Olivia Smolders
3.  Rosalie Nuijten
4.  Lotte van Tilborg
5.  Lana Landa
 
 Ingeschreven groep 5 en voldaan les vrijdag 17.7 van 18.00 tot 19.00uur
1. Jelle vd Klink-ja
2. Fardau Rademakers-voldaan
3. Colin vd Bilt-voldaan
4. Samantha van Haasteren-voldaan
5. Merel Keller-voldaan
 
ingeschreven groep 6 les gepland vrijdag 24.7.2020 van 18.00 tot 19.00uur
1. Asena kutlu -voldaan
2. Nathalie Wijssmann-voldaan
3. Janke Derksen voldaan  
4. yvonne van Elsakker ja
. Jelle van de Klink-afg
5.Sem vd Burgt-voldaan
 
groep 7 wachtlijst nieuwe groep starters springen beginners
1. Simone de Veer
2. Jessy de Neve
3. Semra Paralamis


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vrijdag 6 Maart groep1 van 18.00 tot 19.00uur 
 bij voldoende belangstelling                                         Vrijdag 27 Maart groep 4 van 18.00 tot 19.00uur
                                                                                        Inschrijven kunnen
1. Leentje kriesels                                                           1. Renske de Bie 
2. Sanne Kruize                                                              2. Rosalie Nuiten                                    
3. Lieke Moerland                                                            3. noelle Vroegop
4. Ivy Kuijstermans                                                         4. Olivia Smolders
5. Asley den Hartog                                                         5. Lana Landa
6. Ise van Loon                                                               6. Noelle Vroegop
                                                      
  
Vrijdag 13 maart  groep 2 van 18.00 tot 19.00uur      Vrijdag 3 April groep 5 Van 18.00 tot 19.00uur
Inschrijven kunnen                                                         inschrijven kunnen
1. Carlijn Sonke                                                      1. Fardau Rademaker
2. Seppe Clicteur                                                          2. Janke Derksen 
3. Sara Clicteur                                                            3. Merel Keller
4. Sophie Woudenberg                                                  4. Colin vd Bilt
5. Evy Gerritsen v,d, Hoop                                             5. Samantha v Haasteren 
6. Anna Schuurbiers                                                      6. Lander van Camp
Groep 3 
Vrijdag 20Maart van 18.00 tot 19.00uur groep-3
1. Lotte van Tilburg                                                         Vrijdag 10 April groep 6  Van 18.00 tot 19.00uur 
2. Fleur Roodbol                                                                 inschrijven kunnen
3. Arwen Dhaeze     3.                                                  1. Daphne Zandboer
4. Zoey van Huffel                                                        2. Asena Kutlu  
5. Mirthe Zwiggelaar                                                     3. Sem van de Burgt
6. Nina vd Vaart                                                           4. Nathaly Wijssmann 
7. Floor Koerts                                                             5. Jelle van de Klink                       
                                                                                  6, Linda van Laarhoven  
                                                                                      
 Groep 7 Paascross 2020             
  Springen                                        Dressuur                                    
1.
2. 
3. 
4. 
5.