uitslagen 7.10.18 verzorgers

 
Startlijst voor de wedstrijd 7.10.2018 van onze verzorgsters
 
Onderstaand de startlijst gaan zadelen 20minuten voor de aangegeven starttijd.
Buiten losrijden.
 
Proef BB1 pony´s groep1 leeftijd 10 t.m. 12 jaar 
13.00uur  1. Verona Kok met Waza 181pnt
13.07uur  2. Renske de Bie met Sparky 188pnt 4eplaats
13.15uur  3. Floor Koerts met Bo 182pnt
13.22uur  4. Lieke Zwagemakers met Noa 185,5pnt 5e plaats
13.30uur  5. Olivia Smolders met Macho 193pnt 1e plaats
13.37uur  6. Rosalie Nuiten met Furie188,5pnt 3e plaats
13.45uur  7. Noor Aertssen met Wendy 189,5 2e plaats
Proef BB1 pony´s 13 tot en met 15 jaar en
paarden 12 tot en met 14 jaar.
13.52uur   1. Nina v.d.Vaart met Misty 185pnt 4e plaats
14.00uur   2. Zoey van Huffel met Jelle 184pnt
14.07uur   3. Isa de Jongh met Floortje184,5pnt 4e plaats
14.15uur   4. Robine Zwagemakers met Danger199,5pnt 2e plaats
14.22uur   5. Arwin Dhaeze met Marsja 182pnt
14.30uur   6. Emma Goorden met Jarko 207pnt 1eplaats
14.37uur   7. Fardau Rademaker met Maarten 199pnt 3e plaats
14.45uur   8. Lana Landa met Lancelot 174pnt
14.52uur   9. Julia Ideleberg met Sabine 178pnt
15.00uur  10. Janke Derksen met Camilla74,5pnt
PROEF B3 Paarden leeftijd 15 jaar en ouder
deze groep is stenger gejureerd
15.07uur    1. Marianne Bolthouwers met Ronaldo "M" 195,5pnt
15.15uur    2. Sienna Kok met Tom 172,5pnt
15.22uur    3. Arletta v.d. Eerden met KIKi 168,5pnt
15.30uur    4. Antoine de Wit Wontender 181pnt
15.37uur    5.Colin vd Bilt met Colorado 176pnt
15.45uur    6. Nienke Breugelmans met ZZ"M" 184,5pnt 5e plaats
15.52uur    7. Lander van Camp met Chodi "M" 177pnt
16.00uur    8. Asena Kutlu met Susan 199,5pnt 1e plaats
16.07uur    9. Sem vd Burgt met Citano171pnt
16.15uur   10 . Nathalie Wijssmann met Pavarottie"M" 179pnt
16.22uur   11.Tamara Dhaeze met Montano 179pnt 4e plaats
16.30uur   12.Marlonne vd Eerden met Chodi"M" 196,5pnt 2e plaats
16.37uur  13. Nienke Breugelmans met Hevita `M` 176pnt
 
 17.15uur uitslag van de gereden proeven.